Pronájem tiskových řešení a kopírovacích strojů

Pronájem zařízení se v současné době stává velmi moderním a žádaným způsobem pořízení kancelářské techniky. V souvislosti právě s kancelářskou technikou je význam pronájmu vysoký, protože reálná hodnota zařízení s dobou prudce klesá. Naše společnost je nezávislým dodavatelem tiskových řešení není vázána na jednu značku strojů. Tiskové řešení navrhujeme tak, aby co nejlépe vyhovovalo potřebě zákazníka z hlediska funkčnosti a nákladů. To znamená bez ohledu na značku použitého HW. Nabízíme pronájem tiskáren a kopírovacích strojů značek Brother, Kyocera, Minolta, Nashuatec....

Pronájem můžeme považovat za systém kontroly nákladů. Seznamte se s předností zajištění firemního tisku formou služby, tedy pronájmem zařízení a platbou za stránky. Oproti klasickému modelu, kdy zákazník vlastní tiskové zařízení a nakupuje si materiál a servisní služby, přináší pronájem tiskového zařízení prokazatelné úspory.

 

Výhody standardního prodeje

  • Stroj je Vaším majetkem

  • Nulové měsíční náklady při nulovém provozu

Pokud celý měsíc nic netisknete neplatíte žádný provoz stroje

 

Výhody pronájmu spojený se servisní a materiálovou smlouvou

  • Žádná investice

Nepotřebujete finanční prostředky na pořízení zařízení. Zařízení užíváte od dne podpisu smlouvy bez potřeby akontace nebo zálohy. Zařízení je v majetku dodavatele

Volné finanční prostředky i během provozu stroje. Nemusíte mít v zásobě tonery ve kterých Vám leží firemní prostředky i když jste tisky ještě nezhotovily. Platíte až tisky které jsou vytištěné.

  • Rovnoměrné daňové náklady

Stroj, který je nad 40.000 (odpisy) nemusíte postupně daňově odepisovat. Pouze přímé měsíční náklady.

  • Prodloužená záruka na stroj 4 roky

Záruka na přemět pronájmu se prodlužuje na celou dobu pronájmu standartně 4 roky

  • Pevné fixní náklady na kopírování a tisk

Garantovaná předem známá jednotná cena za vytištěnou stranu, žádné vedlejší nálady za servis vyměny válců, tonerů... smlouva zajistí veškerý servis, dopravné technika. spotřební materiál a ND nenakupujete ani neobjednáváte, vše je zahrnuto v cenně pronájmu. Klesají režijní náklady administrativy

  • Stálá funkčnost stroje

Po celou dobu pronájmu je i v našem zájmu aby byl Váš stroj připraven k bezproblémovému tisku.

 

Úhrada za pronájem stroje je splatná jednou měsíčně, je smluvně stanoven měsíční paušální poplatek, ve kterém už je určité množství tisků předplaceno. Na konci měsíce provedeme odečet skutečně zhotovených tisků a k paušálnímu poplatku se přičte cena výtisků zhotovených nad rámec paušálu ve smlouvě. Je-li množství zhotovených kopií menší, než je zahrnuto v paušálu, platí se celá paušální platba. Cena je dohodnuta individuálně, vychází z typu a vybavení zapůjčeného stroje a předpokládaného množství provedených kopií nebo výtisků.

Poptávka na pronájem tiskového stroje

V případě že zvažujete nákup nového stroje do Vaší společnosti neváhejte nás kontaktovat. Vypracujeme Vám nabídku namíru. Do textu prosím uveďte Vaši představu stroje (značku, počet stran za měsic, kolik lidí bude stroj používat, potřebujete li síťové připojení,...) 


Stroj Vám pomůžeme vybrat tak, aby co nejlépe vyhovoval Vašim potřebám. Vybraný stroj k Vám dodáme, nainstalujeme, zaškolíme personál a pak už jen kopírujete. Po celou dobu pronájmu se staráme o bezproblémový provoz stroje.

PozorPro konkrétní nabídku neváhejte kontaktovat odělení prodeje

Služby
Reálné statistiky - Prodej
Položek webu: 45832 ks
Dnes zákazníků: 1395
Dnes objednávek: 107
Právě vyřizujeme: 255
Průměrná objednávka: 7965 Kč
Průměrný čas vyřízení: 1,8 dne
Odeslat dotaz
Adresát:
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:

Všechny údaje jsou povinné.

Pekro na Facebooku